Turnaj chlapců v basketbalu

Turnaj chlapců v basketbalu ZŠ Jarošova

Minulý čtvrtek bojovali chlapci pod bezednými koši o body do letošního ročníku Školní ligy ZŠ Jarošova.

Největší ambice měli již tradičně žáci z osmého ročníku. Jak to tak občas bývá, čím více člověk chce, tím méně se daří. A tak to i dopadlo. Osmáci se po jedné remíze a dvou prohrách museli spokojit s čtvrtou příčkou. Bronz vybojovali žáci šesté třídy, kterým se podařil kousek nebývalý, a to když porazili mnohem vyšší deváťáky (6:4). O prvním a druhém místě se rozhodovalo právě mezi deváťáky a sedmáky. Sedmáci, kteří paradoxně přemožitele chlapců devátého ročníku porazili s přehledem 12:0, a osmáky 8:2, a skóre měli tedy skvělé, prohráli právě s devítkou. Vzhledem k tomu, že při rovnosti bodů rozhodoval vzájemný zápas, zbyla na sedmáky smutná druhá příčka. Z prvního místa se tak radovali deváťáci. Gratulujeme!

Průběžné pořadí Školní ligy:

  1. 6. třída (77 b.)
  2. 7. třída (61 b.)
  3. 8. třída (56 b.)
  4. 9. třída (41 b.)

Za kabinet TV

Petr Burkot

foto: David Kučák