Prodloužení vánočních prázdnin

Sdělení rodičům

Dle rozhodnutí Vlády ČR ze dne 14. prosince 2020 je vyhlášeno volno na pondělí 21. prosince a úterý 22. prosince 2020 pro všechny žáky ZŠ. Prodloužené vánoční prázdniny tak započnou v pondělí 21. prosince 2020 a skončí v neděli 3. ledna 2021. V období prodloužených vánočních prázdnin nebude v provozu školní družina.

Nástup žáků do školy po prázdninách bude v pondělí 4. ledna 2021, pokud Vláda ČR nerozhodne jinak. V tento den bude v běžném v provozu školní družina od 6:30 h.

Předpokládaná organizace výuky v týdnu od 4. do 8. ledna 2021

  • Povinná prezenční výuka (ve škole) pro žáky 1. až 5. třídy bude probíhat dle upraveného rozvrhu ve všechny vyučovací dny.
  • Povinná prezenční výuka (ve škole) pro žáky 9. třídy bude probíhat dle upraveného rozvrhu ve všechny vyučovací dny.
  • Povinná prezenční výuka (ve škole) pro žáky 8. třídy bude probíhat rotačně (střídavě) dle upraveného rozvrhu. Žáci 8. třídy odevzdají vypracované úkoly v tištěné formě, z týdne od 14. do 18. prosince při nástupu na prezenční výuku jednotlivým učitelům předmětu.
  • Povinná distanční výuka (z domova) pro žáky 6. a 7. třídy bude probíhat rotačně (střídavě). Žáci si v pondělí 4. ledna od 9:40 do 9:55 h vyzvednou jednotlivě ve vestibulu školy výukové materiály na týden od 4. do 8. ledna v tištěné podobě nebo pro vzdělávání využijí online úložiště Výuka v menu webových stránek školy, případně aplikaci Teams v Office365.

Případné změny v organizaci výuky od 4. do 8. ledna 2021 budou zveřejněny na webových stránkách školy a prostřednictvím zpráv Komens v informačním systému Bakaláři.