Pyžamový bál ve školní družině

Pyžamový bál na ZŠ Jarošova

V pátek 18. června 2021 se ve školní družině uskutečnil pyžamový bál, který si pro své mladší spolužáky připravili žáci z 8. a 9. třídy (Patrik B., Eliška K., Natálie D. a Samuel C.). Děti se oblékly do svých pyžam a na obličeje si nasadily vyrobené masky. Byla pro ně připravena spousta her a soutěží. Děti si odpoledne pěkně užily a pořádně se „vyřádily“. Za odměnu dostaly drobné odměny a medaile, které vyrobila p. vychovatelka. Ještě jednou bych chtěla touto cestou poděkovat jmenovaným žákům za skvěle připravenou akci. Vzhledem ke epidemické situaci se tento bál nemohl uskutečnit v únoru, jak bylo původně plánováno. Děti si pod vedením p. vychovatelky mohly v únoru pouze nazdobit připravené čepičky, které si pak vzaly domů.

Michaela Němcová
vychovatelka ŠD