Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek ZŠ Jarošova

V měsíci listopadu 2022 začal na ZŠ Jarošova fungovat výtvarný kroužek pod vedení asistentky pedagoga p. Němcové. Kroužek se koná každou středu po vyučování. Děti zde malují obrázky a vyrábějí různé zábavné věci. Na podzim jsme si vyrobili např. „vázu“ (bota, na kterou jsme lepili natrhané kousky novin), „kruh“ (zde byly nalepeny listy s hříbkem). V zimě si děti vyrobily sněhuláka, dále nabarvily papír inkoustem a pak zmizíkem jsme vykouzlily zimní obrázek. Velice se vydařily „kočičky“ z ruliček z toaletního papíru, kde jsme si vyrobili stojánky na tužky a pera. V únoru 2023 proběhl svátek všech zamilovaných, kdy si děti vytvořily medvídky. K MDŽ jsme si vyrobili plastické obrázky s květinami a vázou. Pro děti je připravena spousta dalších nápadů a překvapení, které si děti nakreslí či vytvoří.

Michaela Němcová, asistent pedagoga