Přestávková soutěž „PLANK“

Přestávková soutěž PLANK ZŠ Jarošova

Dne 9. 10. 2023 proběhla o velké přestávce na chodbě školy soutěž „PLANK“, kterou zorganizoval pro žáky 2. stupně třídní učitel 9. třídy Petr Ogrocki.

V čem soutěž PLANK spočívá? Soutěžící se opře o lokty a prsty na nohou, dá tělo do jedné roviny jako prkno a v této poloze se snaží setrvat co nejdéle. Vítězem se stane ten, kdo v této poloze vydrží co nejdelší dobu. Z celkově 12 přihlášených soutěžících si nejlépe vedla Adéla z 8. třídy, která v této poloze vydržela v čase 3:30 min., na krásném 2. místě se umístila Ingrid, rovněž z 8. třídy s časem 3:21 min. a na 3. místě skončil Damián z 8. třídy s časem 3:15 min.

Všichni soutěžící, včetně vítězů, obdrželi sladkou odměnu. Všem zúčastněným děkujeme za jejich sportovní výkony.

Organizátor soutěže: Petr Ogrocki

Přestávková soutěž PLANK ZŠ Jarošova