Městské kolo v discgolfu 2019

V pátek 17.5.2019 proběhlo v lesoparku Stromovka městské kolo v discgolfu.

ZŠ Jarošova se zúčastnila s družstvem složeným z žáků a žákyň deváté třídy. Kromě našeho týmu dorazilo do deštěm promáčené Stromovky ještě devět dalších škol. Původně devítijamkové hřiště se rozšířilo ještě o jednu jamku, tak aby žádný z týmů nemusel čekat a všichni mohli hrát zároveň. I přes malou zkušenost hráčů našeho týmu (loňského turnaje se účastnil pouze jediný z nich) se všichni rychle rozkoukali a jejich výkony, délka hodů a jejich přesnost, se postupně zlepšovaly. Nakonec jsme sice nepostoupili do finálových bojů, ale všichni naši hráči byli z tohoto sportu nadšeni a sychravé dopoledne si pořádně užili. Dokonce se nám podařilo naplnit i discgolfové sportovní rčení: „Není důležité zvítězit, ale neztratit disk.“ Gratulujeme!

Za kabinet TV Petr Burkot