Pejskové z útulku v Karviné děkují našim žákům

Poděkování psího útulku v Karviné

Nedávno jsem vás informovala o pořádané sbírce potřeb pro opuštěné pejsky, která proběhla v říjnu a začátkem listopadu tohoto roku. Děti se mnou sbíraly potřeby, které jsem koncem měsíce odvezla do Karviné. Nasbírali jsme společně mnoho dek, karimatek a spacáků, které se budou hodit pejskům právě teď, v zimních měsících. Já sama jsem ještě nakoupila 36 konzerv a 5 kilo piškotů a vše jsem předala ošetřovatelům psího útulku v Karviné. Ti byli velmi vděčni a děkovali za sbírku. Pro děti poslali jako poděkování kalendáře a záložky a emailem zaslali osobní poděkování, které si můžete prohlédnout níže. Děkuji všem dětem za účast na pořádané sbírce. Plakáty s poděkováním dostanou zástupci tříd a mohou si je vyvěsit ve třídách.

Poděkování psího útulku v Karviné