Close

28. 3. 2021

Nezapomněli jsme milí učitelé…

Přání ke Dni učitelů ZŠ Jarošova

Milé paní učitelky, vážení učitelé,

při dnešní příležitosti Dne učitelů 28. března bych vám chtěl popřát,  ale i poděkovat za všechno, co jste pro nás udělali, a nebylo toho málo, za vaši podporu ale i oporu, za váš čas, za vaše úsilí a snahu s námi pracovat. Víme, ne vždy to je s námi jednoduché.

Chtěl bych vám popřát mnoho úspěchů ve vašem pracovním ale i osobním životě, pevné nervy, zrovna v téhle nelehké době, a také ať v životě potkáváte hodně usměvavých tváří.

Do školy chodíme už dost dlouho na to abychom věděli kdy, a jak reagovat v dané situaci, víme, že život nemusí být vždycky podle našich představ, a taky že si máme vážit všeho, co nám život přinese, víme to všechno jenom díky vám, a proto vám patří velké, velké díky za všechno, ale i velký obdiv, a doufám že to s námi potáhnete dál.

Za všechny Jarošáky a školní parlament

Patrik Bauhofer,  VIII. třída