Nejkrásnější vánoční přáníčko

Nejkrásnější vánoční přáníčko ZŠ Jarošova

V listopadu se žáci 2. stupně zúčastnili soutěže o Nejkrásnější vánoční přáníčko. Letos soutěžili také žáci 5. ročníku, kteří malovali přáníčka i doma. Každý rok je pro mě velmi těžké vybrat z takového množství hezkých výtvorů jen tři nejzdařilejší, protože na všech pracích je vidět snaha a touha vyhrát. Všem žákům, kteří se zúčastnili vánočních soutěží, děkuji a gratuluji k výhře. Ceny do soutěže jsem zajistila sama a doufám, že naše výherce potěší. Všichni, kteří se neumístili na předních příčkách, nemusí být smutní, i příští rok budeme zase soutěžit.

Výsledky soutěže – Nejkrásnější vánoční přáníčko:
1. Eliška K., 9. ročník
2. Světlana H., 9. ročník
3. Kristián K., 5. ročník

Nejkrásnější vánoční přáníčko ZŠ Jarošova