Prvostupňový projekt „Týden zdraví“

Týden zdraví ZŠ Jarošova

V týdnu od 13. do 17. 2. 2023 se na prvním stupni uskutečnil projekt „Týden zdraví“.

Žáci řešili samostatně i ve skupinkách různé úkoly, plnili pracovní listy, učili se různé básničky, písničky a vše bylo zaměřeno na naše zdraví a zdraví ostatních. Také si měli celý týden nosit zdravou svačinku podle seznamu, a kdo splnil každý den, byl v pátek odměněn.
V úterý jsme si vyšli na vycházku do lesa ke krmelci a ve čtvrtek vybraní žáci soutěžili ve sportovní soutěži X-boj. Žáci 2. a 3. ročníku se toto pololetí také účastní plaveckého výcviku.
Tento týden někteří ukončili ochutnávkou sladkého a kyselého ovoce (banán, mango, mandarinka, hroznové víno, jablko a limetka), které poznávali se zavřenýma očima. Docela jsme se u toho nasmáli.

Myslím, že jsme si týden všichni moc užili a příští rok si to určitě rádi zopakujeme.