Výtvarné soutěže – Nejkrásnější velikonoční přání a výrobek

Nejkrásnější velikonoční přání a výrobek ZŠ Jarošova

Před velikonočními prázdninami se žáci ZŠ Jarošova zúčastnili tradičních velikonočních soutěží – Nejkrásnější velikonoční přáníčko a výrobek, pořádaných pro žáky II. stupně. Soutěž Nejkrásnější velikonoční výrobek pak vyústila ve velikonoční výstavku, kterou si všichni žáci naší školy a rodiče, kteří se zúčastnili třídních schůzek a zápisu žáků do prvních tříd, mohli prohlédnout v přízemí školy. Soutěže se zúčastnili nejen žáci 6. ročníku, ale i žáci ze 7., 8. a 9. třídy. Jak se velikonoční tvoření našim žákům podařilo, posuďte sami. Všem zúčastněným žákům děkuji za krásné výrobky a těším se na příští rok, kdy se opět budeme moci potěšit z pěkných žákovských prací. Nejšikovnější žáci budou za své pěkné výrobky a přáníčka odměněni hezkou cenou. 

Mgr. Věra Kramárová