Učíme se něčemu novému také o přestávkách

Učíme se něčemu novému také o přestávkách ZŠ Jarošova

Každý pátek o velké přestávce probíhá na ZŠ Jarošova pro zájemce dobrovolný trénink discgolfu. Žáci druhého stupně společně s panem asistentem Jakubem Orechovským zdokonalují své dovednosti v této hře a připravují se na další soutěž. A musíme poznamenat, že jim to jde týden od týdne lépe a lépe.

Každé druhé pondělí zase mají možnost jít si v rámci projektu „Přestávka nás baví“ poslechnout, jak se „tvoří hudba“ na DJském vybavení. První setkání jim pan asistent představil, jak se hraje z vinylů přes gramofon, na druhém setkání si mohli poslechnout, jak se hudba míchá tak, aby se skladby propojovaly a navazovaly na sebe, aniž by to bylo poznat.

Jsme velmi rádi, že se naši žáci aktivně zapojují také do dalších aktivit mimo pravidelnou výuku.

Učíme se něčemu novému také o přestávkách ZŠ Jarošova