Halloween ve školní družině

Halloween ve školní družině ZŠ Jarošova

Ve středu 1.11. se ve školní družině ZŠ Jarošova uskutečnily halloweenské hry, které byly plné her a zábavy. Děti běhaly štafetu s míčkem na lžičce, házely míčkem do „pusy“ ducha, shazovaly míčkem toaletní papír nazdobený různými malůvkami, které se týkaly halloweenu, motaly na čas papírové netopýry přivázané na tužku a také se trefovaly do koše nazdobeného papírovým duchem. Byla to super odpolední party, kde děti zároveň závodily a zároveň si zatancovaly na dětské písně. Celý program jsme završili zamotáním čtyř děti do toaletního papíru. Děti se pobavily a nakonec dostaly sladkou odměnu. Programem provázela p. asistentka Kijovská, které za tuto spolupráci děkuji. Navštívil nás také p. učitel Ogrocki, který si zaházel šesti ranami do „pusy“ ducha. Celou akci nám pomáhali zabezpečovat chlapci z 6. třídy (Patrik, Ondra, David, Filip), také jim děkuji.

Michaela Němcová, vychovatelka, asistent pedagoga