Výtvarné soutěže o nejkrásnější vánoční výrobek

Nejkrásnější vánoční výrobek ZŠ Jarošova

V letošním roce jsem pro žáky 2. stupně ZŠ Jarošova, kteří jsou výtvarně zdatní a rádi tvoří, opět vyhlásila soutěž o nejkrásnější vánoční výrobek. Vánoční výrobky našich žáčků po celý prosinec a začátek ledna zdobí suterén naší školy, kde si práce žáků mohou prohlédnout nejen žáci 1. stupně, ale také návštěvníci školy. Hodnotící porotu, kterou obvykle tvoří učitelé naší školy, letos nově s naší paní zástupkyní Mgr. Ivanou Kučákovou, jsme vybraly 3 nejzdařilejší práce. Jelikož sama vím, jak je časově náročné tvořit, a co všechno taková výroba vánoční dekorace obnáší, je pro mě vždy těžké vybrat jen tři nejpovedenější práce. Proto každoročně odměňuji pěknou cenou nejen první tři příčky, ale i ostatní žáci dostanou za svou snahu malou odměnu. Jak soutěž dopadla, si můžete prohlédnout níže. Všem žákům, kteří se zúčastnili vánoční soutěže, děkuji a gratuluji k výhře všem, kteří obsadili pomyslný stupínek vítězů. Zároveň se s nimi raduji z pěkných cen, které poskytla naše škola. Všem žákům děkuji za účast a přeji krásné vánoční svátky plné pohody, klidu a mile strávených chvil s rodinou.

Vyhodnocení soutěže:

  1. Sára K., 7.třída
  2. Jack Samuel D., 7. třída
  3. Kira S., 7. třída + Adéla H., 8. třída

Mgr. Věra Kramárová