Barevný týden Jarošky – vyhodnocení

Barevný týden Jarošky vyhodnocení ZŠ Jarošova

V týdnu od 20. do 24. 5. 2024 se nám celou školu podařilo rozzářit barvami.

Zadání bylo jednoduché, obléknout se podle určené barvy pro daný den. Nebyli jsme si jistí, nakolik touto akcí zaujmeme, a tak nás velmi mile překvapilo, jak byli žáci aktivní. Byly dny, kdy v oblečení určené barvy přišli úplně všichni. Jiné dny zapomnělo např. jen 8 žáků. Velmi aktivní byli také pedagogové a správní zaměstnanci školy, za což jim tímto děkuji. Dny jsme tak prozářili bílou, modrou, zelenou, červenou a nakonec černou barvou. Zdá se, že tento typ akce nás Jarošáky baví. Už teď sbíráme nápady na další, možná to bude Den šílených účesů, Pyžamový den nebo Fanouškovský den. To se nechte překvapit.

Velké díky patří Michalovi ze 4. třídy, který přišel s nápadem uspořádat barevné dny. S realizací mu pak pomohla paní psycholožka Chlebounová a paní sociální pedagožka Kundl’ová.

A jaká třída byla nejaktivnější? 

  1. místo – 5. třída – 100% účast každý den!
  2. místo – 2. třída
  3. místo – 3. třída

Na oceněné třídy čeká krásná odměna.

Děkuji všem za účast a těším se na další akce.

Michaela Chlebounová