Hry a soutěže pro děti ze školní družiny

Hry a soutěže pro děti ze školní družiny ZŠ Jarošova

V pátek 14. 6. 2024 se uskutečnily poslední hry a soutěže pro děti ze školní družiny v tomto školním roce.

Pro děti bylo připraveno mnoho zajímavých her, při kterých musely prokázat svou zdatnost a obratnost. Děti přeskakovaly mezi obručemi, pracovaly s kostkami, které na rychlost musely dávat vně nebo ven z obruče. Dále byl připraven slalom s míčem, kdy děti na čas kopaly balon mezi bójkami. Mezi soutěžemi jsme všichni oddechovali, protože sluníčko velmi hřálo. K soutěžím přibyl i závod v běhu, který si děti vymyslely samy. Odpoledne bylo zakončeno rozdáním sladké odměny. Chtěla bych opět poděkovat paní asistentce Monice Kijovské za pomoc při organizaci a průběhu celého odpoledne.

Tímto odpolednem skončily každoměsíční soutěže a na další se budeme těšit v novém školním roce. Pouze mohu prozradit, že děti bude čekat např. diskotéka a spousta dalších soutěží a zábavy, ale to opravdu hodně předbíhám.

Michaela Němcová, vychovatelka