Turnaje v basketbalu chlapců a dívek

Turnaje v basketbalu chlapců a dívek ZŠ Jarošova

V minulém týdnu se uskutečnily poslední dva klasické turnaje Školní ligy. Chlapci a dívky změřili síly, samozřejmě v rámci svých kategorií, na basketbalových turnajích.

Dívky soupeřily s nesmírnou urputností a nakonec se nejvíce radovaly žákyně sedmého ročníku, které bez jediné porážky vybojovaly první místo. Bodový zisk druhého a třetího týmu byl vyrovnaný, proto o pořadí rozhodl vzájemný zápas, který vyzněl ve prospěch šesťaček. Třetí příčku pak obsadila děvčata osmé třídy.

Mezi chlapci to bylo opravdové drama. Až neuvěřitelné výkony podávali hoši z deváté třídy, kteří porazili všechny soupeře a po zásluze vybojovali zlato. Druhou příčku obsadili sedmáci a bronz „zbyl“ tentokrát nejmladším šesťákům.

Gratulujeme všem a těšíme se na vyvrcholení letošního ročníku Ligy – olympiádu.

Za kabinet TV,

Petr Burkot