Vánoční besídka u seniorek v Klubu důchodců na ulici Wolkerova

V úterý 4. prosince 2018 zavítali členové pěveckého kroužku, pod vedením paní učitelky Mgr. Marie Febrové, do Klubu důchodců na ulici Wolkerova, aby zpříjemnili předvánoční atmosféru našim seniorkám.

Ve 14:00 hod. zahájila paní učitelka Febrová se šesti členy pěveckého kroužku Natálií, Eliškou, Bárou, Šarlotou, Kristiánem a Maruškou kulturní vystoupení, které bylo provázáno písněmi a básněmi s vánoční tématikou. Vyzrálý hlasový fond a rozesmáté dětské tváře navodily nádhernou pohodovou atmosféru, vyzařující pozitivní energii pro naše seniorky, které se dětem odměnily vlídným úsměvem. Řada z nich se rázem ocitla ve svých vzpomínkách na krásně prožité vánoční chvíle se svými blízkými a tyto vzpomínky v řadě z nich vyvolaly silné emoce a zvlhlé oči. Po skončení vystoupení děti předaly seniorkám vlastnoručně vyrobená přáníčka a popřály jim šťastné a veselé prožití svátků vánočních. Vystupujícím poděkovala za krásné zážitky předsedkyně Klubu důchodců paní Stisková a předala jim sladkou odměnu v podobě čokolády.

Mgr. Marie Febrová, vedoucí pěveckého kroužku

Fotografie: Petr Ogrocki