Soutěž „Maluj či popisuj“

Naši žáci Jarošáci již několik let v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol a projektu Mléko do škol získávají nejen tímto prostřednictvím zdravou svačinku, ale tak se i prostřednictvím jednotlivých úkolů vzdělávají v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. V neposlední řadě se mohou žáci zapojit i do zajímavých soutěží. Ve výuce občanské výchovy se žáci VII. třídy zamýšleli nad svým zdravým jídelníčkem, pestrostí každodenního stravování. Aktivně se zapojili do soutěže „Maluj či popisuj“, vyhlášené dodavatelem OVOCENTRUM V+V, s.r.o. Valašské Meziříčí., kde měli navrhnout originální potisk pro víčko na čerstvé sýry. Mnoho návrhů bylo zdařilých, ale do soutěže jsme mohli zaslat jen dvě žákovské práce. Takže držme našim sedmákům palce!

Šárka Zapalačová