Pomáháme zvířátkům v lese

Kaštany v lese

Letos, stejně jako v předchozích letech, se na naší škole ZŠ Jarošova pořádala sbírka lesních plodů pro zvířátka v lese. Každoročně se tak zapojují Jarošáci do sběru žaludů a kaštanů pro zvířátka z Pežgovského lesa.

Do sbírky se také každým rokem zapojují i děti z 1. stupně, které sbírají kaštany s rodiči nebo staršími sourozenci. Za to jim patří určitě velký dík. Letošní sbírka nebyla tak velká jako vloni, letos jsme nasbírali jen 12 tašek, ale i tak jsme určitě zvířátkům Pežgovského lesa udělali ohromnou radost. Žaludy a kaštany jsem průběžně odvážela a úsilí žáků opět odměním pěknými cenami, nejlepší sběrači tak i letos získají hezkou odměnu a mohou se těšit na sladkosti a pěkné upomínkové předměty. Nejvíce kaštanů nasbíral Rudolf Balog ze 7. ročníku.

Všem dětem, které se zapojily do sbírky, bych na závěr poděkovala. Moc si vážím snahy a těším se opět na příští rok.
Mgr. Věra Kramárová