Výtvarné soutěže o nejkrásnější vánoční výrobek a přáníčko

Vánoční přání

Předvánoční čas se stává na ZŠ Jarošova příležitostí pro všechny šikovné, výtvarně zdatné a kreativní žáky. Koncem listopadu každoročně vyhlašuji dvě soutěže pro žáky 2. stupně, kteří mohou vyrobit vánoční výrobek a přáníčko. Vánoční výrobky pak po celý prosinec a začátek ledna ozdobí suterén naší školy, kde si práce žáků mohou prohlédnout nejen žáci 1. stupně, ale také návštěvníci školy. Jako člen poroty, kterou obvykle tvoří učitelé naší školy, musím prohlásit, že mi vždy činí problém vybrat pouze tři nejzdařilejší práce, jelikož vím, co taková výroba vánoční dekorace obnáší. Proto každoročně odměňuji pěknou cenou nejen tři nejzdařilejší výrobky, ale i ostatní příčky. Všem žákům, kteří se zúčastní vánočních soutěží, předem děkuji, budou pak odměněni pěknou cenou.

Mgr. Věra Kramárová