Myslíme na pejsky v útulku z Karviné

Pes z útulku

Několik let s žáky naší školy pomáháme pejskům z útulku v Karviné. Letos tomu nebylo jinak. V říjnu jsem vyhlásila sbírku na pomoc opuštěným psíkům a do poloviny listopadu mohli žáci nosit potřeby a krmivo, které koncem měsíce odvezeme do Karviné. Společně s žáky jsme nakoupili konzervy, pamlsky, piškoty a nasbírali deky, spacáky a karimatky, na kterých pejsci mohou v mrazu ve svých kotcích ležet. Na předání potřeb do útulku se těšíme. Zaměstnanci jsou vždy vděční, že naši žáci nezapomněli na pejsky a že dostanou i letos k Vánocům něco na přilepšenou. Za odměnu dostanou děti naší školy osobní poděkování a malé kalendáře jako výraz díků. V útulku v Karviné se nachází asi 30 chlupáčů, kteří smutně za mřížemi čekají na své nové rodiny. Děkuji všem dětem, které se zúčastnily sbírky. Nejšikovnější žáky odměním drobnou odměnou.

Mgr. Věra Kramárová