Nejsme ve škole, ale nezapomněli jsme!

Přání ke Dni učitelů

Ano, milí Jarošáci, jste šikovní! I přesto, že nejste ve škole, udělali jste pedagogům a pracovníkům školy u příležitosti Dne učitelů velkou radost! Za všechny nás dospěláky děkuji dětem školního parlamentu, všem těm, kteří malovali, vystřihovali a připravovali přání. Zejména chci poděkovat Patrikovi ze VII. třídy, zástupci školního parlamentu, který prostřednictvím e-mailu nám učitelům a pracovníkům školy popřál. Nebude na škodu, když i prozradím, že jsme začali společně připravovat i videopřání, ale vše je jinak, už jsme to nestihli. Nevadí, příště to určitě vyjde! Milí žáci Jarošáci a vážení kolegové, chtěla bych vyslovit ještě jedno osobní přání, dávejte na sebe pozor, buďte opatrní a ohleduplní v této složité době a všem přeji pevné zdraví!