Vzdělávání žáků během přerušení činnosti školy

Sdělení rodičům

S ohledem na mimořádnou situaci vzniklou v souvislosti s epidemií koronaviru přijímá ZŠ Jarošova opatření ke vzdělávání žáků v době, kdy žáci pobývají doma.

Učitelé školy budou každý týden vkládat podklady (zápisy, úkoly a jiné výukové materiály) pro vzdělávání žáků do společného úložiště, které je přístupné prostřednictvím odkazu Výuka v menu webových stránek školy. V rámci třídy a jednotlivých předmětů jsou vkládány soubory s úkoly. Tyto soubory jsou pojmenovány podle týdnů, pro které jsou určeny a lze je otevřít přímo ve webovém prohlížeči nebo je lze také stáhnout do počítače.

V případě potřeby je možno s vyučujícími komunikovat prostřednictvím jejich pracovních emailů, které najdete v sekci Kontakty zaměstnanci.

Děkujeme za spolupráci během této mimořádné situace.