Jarošáci zdraví do Novouralska

Pozdravy do Novouralska

Nový rok 2021 je už v plném proudu, a určitě nebude na škodu se na chvíli ohlédnout. Vánoce i Nový rok v jiných koutech světa lidé slaví a vítají v různou dobu, je tomu tak i v Rusku. Naši žáci Jarošáci nezapomněli na své přátele v Základní umělecké škole v Novouralsku, kde Vánoce oslavili 6. ledna.

Дорогоя Верa Вадимовнa,

поздравляем Вас, Ваших учителей и учеников с Рождеством! Желаем всем здоровья, еще большего счастья, успехов в работе и учебе в новом 2021 году! Желаем вам, в эти непростые времена во всем мире, ваше искусство, картины, рисунки, скульптуры и другие произведения искусства приносили людям радость, улыбку на лице и радость в сердце.

От имени учителей и студентов
Mgr. Šárka Zapalačová, ZŠ Jarošova, Havířov-Šumbark

A v těchto dnech přišel i novoroční pozdrav i k nám.

Спасибо сердечное, дорогие наши друзья! Мы рады вашим поздравлениям! От всей души желаем вам, вашей школе и вашим семьям, всей прекрасной Чехии, мира и добра!

С уважением  Детская художественная школа Новоуральска

Srdečně vám děkujeme, naši drazí přátelé! Velmi nás potěšily novoroční přání! Z celého srdce vám přejeme, nejen vám ve škole, ale i vašim rodinám, vaší překrásné České republice klid a dobro!

S úctou Základní umělecká škola v Novouralsku.