Velikonoční soutěže

Velikonoční soutěže na ZŠ Jarošova

Období před Velikonocemi se pro žáky ZŠ Jarošova stává příležitostí, jak si zasoutěžit a vyhrát tak nějakou pěknou cenu. Na naší škole mohou žáci tvořit různé výrobky a kreslit pěkné obrázky s velikonoční tématikou. Připravila jsem tři tradiční soutěže pro naše žáky Jarošáky. Ti mohli vyrábět velikonoční výrobky, zdobit vajíčka a kreslit originální velikonoční přáníčka. Utkat se tak mohli v několika výtvarných soutěžích.

Soutěž o nejkrásnější velikonoční výrobek pořádám každý rok. Po dobu tří týdnů žáci vytvářeli velikonoční výrobky z různých materiálů. S přípravou začali začátkem března a tak nyní zdobí již třetí týden přízemí naší školy hezké výrobky žáků 2. stupně. Samotné tvorbě předcházelo hledání inspirací, shánění materiálů a nakonec došlo na samotné tvoření. Vybrat z tolika výrobků tři nejzdařilejší je vždy nesnadný úkol. Porota se dlouze radila, až se nakonec dobrala k jednotnému verdiktu. Žáci se mohou těšit z pěkných cen, které jsem zajistila pro všechny zúčastněné. Jak celá soutěž dopadla, si můžete prohlédnout zde:

Výsledky soutěže o nekrásnější velikonoční výrobek:

1. Denis Š., 7 třída
2. Kristián K., 7. třída
3. Jack Samuel D., 7. třída
4. Stefanie R., 9. třída
5. Sára K., 7. třída

Výsledky soutěže o nekrásnější velikonoční přáníčko:

1. Darya A., 9. třída
2. René T., 7. třída
3. Sára K., 7. třída

Výsledky soutěže o nekrásnější velikonoční vajíčko:

1. Natálie O., 8. třída
2. Andrii K., 7. třída
3. Marko K., 9. třída

Mgr. Věra Kramárová