Recitační soutěž 2024

Recitační soutěž na ZŠ Jarošova

Každoročně pořádám na ZŠ Jarošova recitační soutěž pro žaky 2. stupně. Letošnímu klání předcházel několikahodinový nácvik recitace ve dnech 18. 10., 25. 10. a 8. 11. Samotná recitační soutěž proběhla dne 8. března 2024. Soutěže se zúčastnilo celkem sedm žáků. Pozorně jsem vyslechla přednes všech přihlášených žáků, kteří měli odvahu odrecitovat vybranou báseň, a následně jsem pak vybrala tři, kteří nejlépe předvedli své recitátorské umění. 

Na 1. místě se umístila Carolyn G., 2. stupínek obsadil Illja K. a 3. příčku si vybojoval Kristián K. 

Všem odvážným Jarošáčkům, kteří se trochu styděli, chci poděkovat za jejich odvahu. Všichni, kdo jste se recitace zúčastnili, budete odměněni a to větší či menší cenou.  

Mgr. Věra Kramárová 

Recitační soutěž na ZŠ Jarošova