Školské zastupitelstvo 4. března 2024

ZŠ Jarošova slaví 65. let

Za naši ZŠ Jarošova byla do Školského zastupitelstva Magistrátu města Havířova delegována žákyně VIII. třídy Adéla Havlásková. Zde jsou její postřehy:

„Zasedání se konalo v Kulturním domě Radost v Havířově za přítomnosti primátora města Ing. Josef Bělici, MBA. Seznámil nás s rozpočtem financí našeho města na kalendářní rok 2024. Vyzval nás, abychom se k tomu nejen vyjádřili, ale i navrhli, co v Havířově změnit. Zazněly návrhy k opravě autobusových zastávek nebo laviček v městském parku. Ing. Ondřej Baránek, náměstek pro ekonomiku a správu majetku, podrobněji přiblížil problematiku financí, uvedl, jaké jsou plány a jeden z nich byly i opravy ZŠ, mezi nimi je i naše škola, kterou čeká významná rekonstrukce. Na příštím zasedání se ještě k některým otázkám vrátíme mnohem podrobněji. Ze zasedání školského zastupitelstva jsem odcházela s dobrým pocitem a těším se na další.“

Adéla Havlasková, VIII. třída

Školské zastupitelstvo ZŠ Jarošova