Školské zastupitelstvo 4. března 2024

ZŠJ příspěvky

Za naši ZŠ Jarošova byla do Školského zastupitelstva Magistrátu města Havířova delegována žákyně VIII. třídy Adéla Havlásková. Zde jsou její postřehy:

„Zasedání se konalo v Kulturním domě Radost v Havířově za přítomnosti primátora města Ing. Josef Bělici, MBA. Seznámil nás s rozpočtem financí našeho města na kalendářní rok 2024. Vyzval nás, abychom se k tomu nejen vyjádřili, ale i navrhli, co v Havířově změnit. Zazněly návrhy k opravě autobusových zastávek nebo laviček v městském parku. Ing. Ondřej Baránek, náměstek pro ekonomiku a správu majetku, podrobněji přiblížil problematiku financí, uvedl, jaké jsou plány a jeden z nich byly i opravy ZŠ, mezi nimi je i naše škola, kterou čeká významná rekonstrukce. Na příštím zasedání se ještě k některým otázkám vrátíme mnohem podrobněji. Ze zasedání školského zastupitelstva jsem odcházela s dobrým pocitem a těším se na další.“

Adéla Havlasková, VIII. třída

Školské zastupitelstvo ZŠ Jarošova