Naše Jaroška slaví 65. výročí

ZŠ Jarošova slaví 65. let

Naše škola si připomíná v tomto školním roce 65. výročí zahájení prvního školního roku 1958/1959.

Stefanie, žákyně IX. třídy, a Michael, žák VI. třídy, se rozhodli, že připraví reportáž prvních školních let. Oslovili paní učitelku Mgr. Marii Febrovou. Její učitelskou praxí za těch víc než 50 let prošly stovky žáků. Při rozhovoru se ukázalo, že jeden z jejich bývalých žáků je i současný pan učitel Ing. Petr Orgocki Ph.D. Jejich vzpomínky si můžete teď poslechnout a také si prohlédnout velmi vzácné fotografie z prvních školních let naší Jarošky. Chtěla bych poděkovat Stefanii a Míšovi za jejich práci při realizaci těchto vzpomínek a také všem, kteří nám poskytli fotografie zachycující počáteční historii naší školy.