Velikonoce ve školní družině

Velikonoce ve ŠD ZŠ Jarošova

Předvelikonoční čas ve školní družině jsme si užili. Děti si zasoutěžily ve hře o „poklad Zajíčka Ušáčka“. Plnily úkoly „všeobecného přehledu“ na šesti stanovištích. Fotily se v masce zajíce, kterou si vyrobily a barvily vajíčka v „kožíšku“. Vajíčka byla nabarvena temperami a namočena v krupici. Každý si také mohl udělat taštičku, opět s tématikou zajíčka, do které si mohl dát třeba sladkosti. Družinu jsme si vyzdobili velikonoční tématikou. Měli jsme upečeného beránka, vázu s proutím ozdobenou vajíčky, domeček z papírového sáčku. Za odměnu všichni dostali malou odměnu. Chtěla bych touto cestou poděkovat paní asistentce Monice Kijovské za pomoc při soutěži, s výzdobou školní družiny a zdobením vajíček.

Michaela Němcová, vychovatelka