Kulturní vystoupení žáků v Klubu důchodců

V rámci komunitních aktivit školy vystupují chlapci a děvčata ZŠ Jarošova také v Klubu důchodců na ulici Wolkerova v Havířově – Šumbarku. Letošní návštěva při příležitosti oslav Dne matek zde proběhla v odpoledních hodinách v úterý 15. 5. 2018. 

Na realizaci kulturního vystoupení pro seniorky se podílelo 7 žáků 1., 5., 6. a 7. ročníku (Kristián, Honza, Eliška, Šarlota, Barča, Natálie a Lýdia). V Klubu důchodců nás přivítala paní Stisková. Poté kulturní program uvedla žákyně Eliška. Účinkující vystoupili s pásmem básní a písní. Inovací byly písně zpívané za doprovodu kytaristky Šarloty. Po skončení programu žáci osobně popřáli seniorkám ke Dni matek kytičkou nádherně rozkvetlého rododendronu a vlastnoručně vyrobenými přáníčky.

Seniorkám se vystoupení líbilo a účinkující odměnily výbornou čokoládou.

Mgr. Marie Febrová

Foto Marie Febrová