Výtvarná soutěž o nejkrásnější vánoční výrobek

Předvánoční čas se stává na ZŠ Jarošova příležitostí pro všechny šikovné, výtvarně zdatné a kreativní žáky. Koncem listopadu každoročně pořádám soutěž pro žáky II. stupně, kteří mohou vyrobit vánoční výrobek. Vánoční výrobky pak po celý prosinec a začátek ledna zdobí suterén  školy, kde si práce žáků mohou prohlédnout nejen žáci I. stupně, ale také návštěvníci školy. Jako člen poroty, kterou obvykle tvoří učitelé naší školy, musím prohlásit, že mi vždy činí problém vybrat pouze tři nejzdařilejší práce, jelikož vím, co taková výroba vánoční dekorace obnáší. Proto každoročně odměňuji pěknou cenou nejen tři nejzdařilejší výrobky, ale i ostatní příčky, mnohdy až deset nejpovedenějších výrobků. I letos jsme se shodli s ostatními členy poroty na jednotném verdiktu. Jak soutěž dopadla, si můžete prohlédnout níže. Všem žákům, kteří se zúčastnili vánoční soutěže, děkuji a gratuluji výhercům k výhře. Zároveň se s nimi raduji z pěkných cen, které poskytla naše škola.