Turnaj ve florbalu

Úplně posledním sportovním podnikem letošního školního roku byl turnaj ve florbalu, který se uskutečnil 20. června 2019.

Turnaje se zúčastnily čtyři třídy druhého stupně a skutečně se bylo na co dívat. První zápas byl střeleckým koncertem sedmáků, kteří porazili tým šestého ročníku 10:0! Druhý zápas přinesl naopak obrovské drama, ve kterém deváťáci porazili osmáky těsným rozdílem 5:4. Ve třetím zápase osmáci zvítězili nad šesťáky 8:3. V nejvyrovnanějším utkání sedmáci remizovali s devítkou 4:4. Poté deváťáci rozdrtili nejmladší soupeře poměrem 11:2 a zajistili si tak vítězství. Na druhém místě skončil tým z osmé třídy, který v posledním zápase porazil sedmáky 4:3 a odsunul je tím na třetí příčku. Poslední místo obsadili šesťáci, pro které to byla zkušenost, kterou jistě zúročí příští rok.

Za kabinet TV, Petr Burkot