Close

25. 6. 2019

Turnaj ve florbalu

Úplně posledním sportovním podnikem letošního školního roku byl turnaj ve florbalu, který se uskutečnil 20. června 2019.

Turnaje se zúčastnily čtyři třídy druhého stupně a skutečně se bylo na co dívat. První zápas byl střeleckým koncertem sedmáků, kteří porazili tým šestého ročníku 10:0! Druhý zápas přinesl naopak obrovské drama, ve kterém deváťáci porazili osmáky těsným rozdílem 5:4. Ve třetím zápase osmáci zvítězili nad šesťáky 8:3. V nejvyrovnanějším utkání sedmáci remizovali s devítkou 4:4. Poté deváťáci rozdrtili nejmladší soupeře poměrem 11:2 a zajistili si tak vítězství. Na druhém místě skončil tým z osmé třídy, který v posledním zápase porazil sedmáky 4:3 a odsunul je tím na třetí příčku. Poslední místo obsadili šesťáci, pro které to byla zkušenost, kterou jistě zúročí příští rok.

Za kabinet TV, Petr Burkot