Městské kolo v basketbalu – 2. místo

Skupinová fotka týmu

V úterý 17. prosince 2019 se v městské sportovní hale při ZŠ Žákovská uskutečnilo městské kolo v basketbalu. Tým chlapců ZŠ Jarošova zde obsadil 2. místo.

Turnaj se uskutečnil v moderní sportovní hale. Hrálo se ve dvou skupinách na dvou basketbalových hřištích. Našemu družstvu se podařilo za tři hry získat nejvyšší počet bodů ve skupině a postoupit tak přímo do semifinále. V semifinálovém klání se Jarošákům dvěma koši v posledních 30 vteřinách podařilo zvrátit téměř jistou prohru. Výhra 6:5 tak zajistila našim chlapcům postup do finále. V posledním utkání naši chlapci statečně odolávali, ale dobrá střelba soupeřů rozhodla. Družstvo ZŠ Jarošova se tak umístilo na skvělém 2. místě.

Gratulujeme našim baskeťákům k umístění v tomto turnaji.

Diplom 2. místo