Kuba v karanténě

Kuba v karanténě
Vážení rodiče našich prvňáčků a druháčků,
doufám, že jste zdraví a že tu momentální situaci zvládáte dobře.

Ráda bych Vám touto cestou nabídla možnost, jak si s dětmi hravou formou popovídat o tom, jak ony prožívají aktuální situaci v karanténě. Sešit Kuba v karanténě je sestaven jako rozhovor dítěte s medvídkem Kubou, který mluví o svých pocitech, radostech i obavách v karanténě. Vám může posloužit jako kronika, ke které se budete moci jednou vrátit a zavzpomínat. Při vyplňování můžete ale také zjistit, jestli Vaše dítě neprožívá strach, o kterém dosud nevíte, jestli netrpí třeba bolestí bříška nebo hlavy, se kterou se dosud nesvěřilo, odhalit, proč je poslední dobou zamlké apod.

Přeji Vám pěkně prožitý čas s Vašimi dětmi a pokud budete chtít, neváhajte mě kontaktovat.
Michaela Chlebounová, školní psycholožka