Sbírka pro opuštěné pejsky v útulku Karviná

Sbírka pro opuštěné pejsky

Žáci ZŠ Jarošova i letos uspořádali alespoň malou sbírku pro pejsky z útulku v Karviné. Ani těžká doba, v jaké se nacházíme, nás neodradila uspořádat každoroční sbírku pro opuštěné pejsky v útulku Karviná. Nashromáždila jsem deky, koupila piškoty a konzervy a děti z 5. a 6. ročníku, které jsme oslovila, také přinesli nějaké konzervy, pamlsky a potřeby pro pejsky. V pátek dne 4. prosince jsem celou sbírku odvezla do útulku v Karviné, kde mě po předchozí domluvě již čekal ošetřovatel, pan David, a dokonce s sebou přivedl ven i pejska Bertička, abych ho mohla vyfotit pro děti naší školy. Útulek je v době pandemie pro veřejnost uzavřen, a tak jsem sbírku i s Bertíkem vyfotila před útulkem. Všichni zaměstnanci děkují našim žákům za potřeby pro pejsky a zaslali naší škole poděkování, které si můžete prohlédnout níže. Děkuji ještě jednou všem, kdo se sbírky zúčastnil, a přeji vám příjemné prožití vánočních svátků, které se tak rychle blíží, žádný stres a překotné nakupování, ale přeji všem klid, vánoční pohodu a pocit štěstí, že jste pomohli tam, kde bylo třeba. Všem pejskům přeji splnění vánočního přání v podobě teplého a milujícího domova.

Mgr. Věra Kramárová