Miss školní družiny 2022

Miss ŠD 2022 ZŠ Jarošova

Ve čtvrtek 26. května 2022 proběhla ve ŠD volba Miss. Zúčastnilo se jí 5 děvčat.

Dívky nejprve předvedly extravagantní módní přehlídku s vlastnoručně vyrobených modelů a potom soutěžily v několika disciplínách. Musely se představit a odpovědět na připravené otázky. Každá dívka zatančila na úryvek z baletu a rockové hudby, písničku Prší, prší, předvedly v jedné ze tří verzí – smutně, vesele nebo jako malé dítě a nakonec se ukázaly ve volné disciplíně. Než se převlékly do společenských šatů, hodnotilo i publikum vhazováním kuliček do označených kelímků.
Na závěr předvedly v krásných šatech módní přehlídku a nastalo slavnostní vyhodnocení.

Miss ŠD se stala Elen Šperňáková
1. vícemiss – Natálie Feilerová
2. vícemiss – Diana Briestenská
Miss publikum – Lusi Pištolová
Miss photo – Klaudie Džobáková

Vítězky obdržely korunku, šerpu a všichni pak pěknou věcnou odměnu.
Chtěla bych poděkovat žákům 9. třídy za pomoc při organizaci soutěže.