Podzimní odpoledne s Halloweenem

Halloween ZŠ Jarošova

Dne 13. října 2022 v 15 hodin začalo na ZŠ Jarošova podzimní odpoledne inspirované Halloweenem. Tuto výtvarnou akci jsem připravila pro žáky 2. stupně. Zúčastnili se jí žáci 6., 7. a 8. ročníku. Žáci si vyrobili dušičkové a halloweenské dekorace, které si pak mohli odnést domů a použít je tak na podzimní výzdobu třeba ve svém pokojíčku. Myslí, že se dětem jejich výrobky moc vydařily, však posuďte sami.

Jak se celá akce líbila žákům, si můžete přečíst níže.
Kristián K., 6. třída
Dnešek se mi moc líbil, hlavně ta dýně a vlastně celý den se mi líbil. Jsem rád, že jsem mohl být součástí.

Denis Š., 6. třída
Bylo to hezké a doufám, že to bude ještě někdy. Děkuji paní učitelce a máme ji rádi.

Ingrid C., 7. třída
Odpoledne se mi líbilo, naučila jsem se nové výrobky a za to děkuji.

Adéla H., 7. třída
Bylo to super, jestli bude šance příští rok, tak toho zase využiju. Je to dobrá výzdoba do bytu a jsem ráda, že jsem měla tu šanci přijít.

Adéla L., 8. třída
Bylo to fajn odpoledne, odnesla jsem si hezké výrobky. Myslím, že se mi podařily, a taky jsem pomáhala paní učitelce, aby na pomoc menším žákům nebyla sama.

Závěrem bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří se akce zúčastnili. Všichni byli moc šikovní a snaživí. Domnívám se, že se celá akce vydařila a žáci byli spokojení. Myslím, že mohu slíbit, že dětem připravím i vánočně inspirovanou dílničku.

Mgr. Věra Kramárová