Poděkování od pejsků z útulku v Karviné

Poděkování od pejsků z útulku v Karviné

Ještě jednou bych chtěla poděkovat všem dětem z naší školy, které přispěly do vánoční sbírky pro pejsky, kteří se nachází v karvinském útulku. Děkuji, že vám není smutný život opuštěných pejsků lhostejný. Níže si můžete prohlédnout poděkování ošetřovatelů, kteří nám tímto děkují a přejí krásné prožití vánočních svátků. Na prvním místě ve sběru potřeb z prvního stupně se umístila Adélka Svárovská z 5. třídy a na prvním místě z druhého stupně se umístila Sára Krupová z 6. třídy. Obě děvčata se zasloužila o většinu jarošácké sbírky, Na hezké ceny se mohou těšit obě děvčata v podobě obřího plyšového medvěda a sladkostí.

Děkuji všem, kdo se sbírky zúčastnil.

Mgr. Věra Kramárová

Poděkování od pejsků z útulku v Karviné