Výtvarné soutěže o nejkrásnější vánoční výrobek a přáníčko

Vánoční přáníčka ZŠ Jarošova

Máme za sebou již 2. adventní neděli a přízemí ZŠ Jarošova zdobí již několik dní vánoční výtvarné výrobky, které vyráběly děti z II. stupně. Předvánoční čas se stává hezkou příležitostí pro všechny děti a jejich rodiče. Během listopadu každý rok pořádám dvě soutěže pro žáky II. stupně, kteří mohou vyrobit hezký vánoční 3D výrobek a namalovat jakoukoliv technikou přáníčko s vánoční tématikou. Vánoční výrobky pak po celý prosinec a začátek ledna zdobí suterén naší školy, kde si práce žáků mohou prohlédnout nejen všichni žáci a učitelé, ale také návštěvníci školy. Jako člen poroty, kterou obvykle tvoří učitelé naší školy, musím prohlásit, že mi vždy činí problém vybrat pouze tři nejzdařilejší práce, jelikož vím, jak je složité a časově náročné takový výrobek vytvořit. Proto každoročně odměňuji pěknou cenou nejen tři nejzdařilejší výrobky, ale často i prvních deset nejpovedenějších výrobků. I letos jsme se shodli s ostatními členy poroty na jednotném verdiktu. Jak obě soutěže dopadly, si můžete prohlédnout níže. Všem žákům, kteří se zúčastnili vánočních soutěží, děkuji a gratuluji k výhře a zároveň se s nimi raduji z pěkných cen, které poskytla naše škola. Všichni, kteří se neumístili na předních příčkách, nemusí být smutní. I oni budou odměněni malou sladkou odměnou.

Výsledky soutěže Nejkrásnější vánoční výrobek:

  1. Kotlárová Natálie, 7. ročník
  2. Kallo Ondřej, 7. ročník
  3. Karvai Kristián, 5. ročník

Výsledky soutěže Nejkrásnější vánoční přáníčko:

  1. Darja Lipovska, 9. ročník
  2. Escada Bihariová, 7. ročník, Sára Krupová, 6. ročník
  3. Denis Šperňák, 6. ročník, Jack Samuel Dunka, 6. ročník

Mgr. Věra Kramárová