Výtvarná soutěž BESIP

Výtvarná soutěž BESIP ZŠ Jarošova

V měsíci květnu se žáci 1. stupně zúčastnili výtvarné soutěže vyhlášené městem Havířov ve spolupráci s BESIP.

Žáci malovali obrázky na téma dopravní situace, dopravní hřiště nebo dopravní prostředky na havířovských komunikacích. Jednalo se o týmovou soutěž. Práce byly rozděleny do tří kategorií. V kategorii týmů 1. – 3. tříd se na krásném 2. místě umístily dívky 3. třídy: Sofie S. a Tereza G. V kategorii 4. – 5. tříd obsadili žáci 5. třídy ve složení Marie K., Natálie F., Izabela Š., Milena K. krásné 2. místo a žáci 4. třídy ve složení Lukáš G., Bartoloměj S., Nicolas O.  3. místo. Za odměnu obdrželi drobné dárečky.

Všem gratulujeme a těšíme se na další soutěže. Velký dík patří p. asistentkám a vyučujícím za podporu.

Výtvarná soutěž BESIP ZŠ Jarošova