Laťka mládeže 2024 – městské kolo

Laťka mládeže 2024 ZŠ Jarošova

Vybraní žáci ZŠ Jarošova se v březnu zúčastnili na ZŠ M. Kudeříkové městského kola ve skoku vysokém.

Na soutěž dorazilo 93 žáků z 8 škol a naši žáci sice neobsadili stupně vítězů, ale skákali velmi dobře a 3 z nich se dostali do první desítky ve své kategorii. V mladších žácích se Andrii K. umístil na 10. místě z 23 soutěžích (skočil 130 cm), ve starších žákyních skončila Adéla H. na 8. – 9. místě z 20 dívek (120 cm) a ve starších žácích se Illia K. umístil na 10. místě z 28 soutěžících (140 cm). Naši školu reprezentovala i Adéla S. a Tomáš B., ale tyto dva naše skokany velmi ovlivnila nervozita, a tak se bohužel i přes velkou snahu ani nepřiblížili výkonu, který zvládli při soutěži na naší škole.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v příštím roce.

Laťka mládeže 2024 ZŠ Jarošova