Letní turnaj v malé kopané

Letní turnaj v kopané ZŠ Jarošova

Konec školního roku je již tradičně spojen s turnajem v malé kopané, pořádaným v hale na ZŠ Žákovská.

I letos jsme se ho zúčastnili s týmem nadšených žáků ZŠ Jarošova. Jak to tak ve sportu někdy bývá, nadšení, relativně kvalitní výkon a souhra v týmu, nemusí automaticky značit úspěch. Vzhledem k rovnosti bodů i vzájemného zápasu z derby se ZŠ Školní, rozhodoval vyšší celkový počet vstřelených branek. Ten hrál v náš neprospěch, byť jsme měli rozdíl skóre daleko příznivější, než naši soupeři, a tak do semifinále postoupili naši tradiční rivalové a na nás zbyl boj o 5. až 7. místo. I přes obrovskou snahu jsme následující zápasy prohráli a odcházeli jsme jako sedláci od Chlumce.

Výsledek byl tedy objektivně řečeno neslavný, ale s výkonem a nasazením našich hráčů jsem byl nad míru spokojen. Třeba to příští rok dopadne lépe i na výsledkové listině.

Za kabinet TV,

Petr Burkot