Sbírka pro pejsky z útulku v Karviné

Sbírka pro psí útulek ZŠ Jarošova

Společně s žáky ze ZŠ Jarošova jsme i letos uspořádali sbírku pro pejsky z útulku v Karviné. Nashromáždili jsme deky, pelíšky, spacáky, piškoty, konzervy, kapsičky a další pamlsky. Ve středu 13. prosince jsem celou sbírku odvezla do útulku v Karviné, kde mě po předchozí telefonické domluvě již čekala ošetřovatelka, a dokonce s sebou přivedla ven i 2 pejsky, abych je mohla vyfotit pro děti naší školy. Celou sbírku jsem i s pejsky vyfotila před útulkem. Před samotným odjezdem do Karviné jsem ještě vyzvedla a naložila nasbírané potřeby pro pejsky ze základní školy Moravské, protože i někteří žáci tamní školy se letos zapojili do sběrů potřeb, aby pomohli pejskům, kteří nemají domov. Všichni zaměstnanci útulku děkují všem žákům i dospělým za potřeby pro pejsky a zaslali naší škole poděkování, které si můžete prohlédnout níže.

Děkuji ještě jednou všem, kdo se sbírky zúčastnil a přeji vám příjemné prožití vánočních svátků, uvědomění si všeho důležitého a podstatného, protože podstatou je zdraví, vánoční pohoda v rodinném kruhu, láska, společné trávení krásných chvil a pocit štěstí, že jste pomohli tam, kde bylo třeba. Všem pejskům přeji splnění vánočního přání v podobě teplého domova, plné mističky a milující „páníčky“.

Mgr. Věra Kramárová